ZHEJIANG SANMEN BOER TRAFİK TESİS FABRİKASI

Yüksek kaliteli ürün, profesyonel hizmet, lazer endüstrisinde ana tedarikçi olmak!

Ana sayfa > haber > İçerik
Taşıyıcı Bantlı Ekipmanın Önemli Kullanımı Konusunda Konuşma
- May 12, 2017 -

Kauçuk konveyör bant tipi, yapısı, özellikleri, katman makul seçim, kauçuk konveyör bant çalışma hızı dayalı olmalı genellikle 2.5 m / s, blok boyutu fazla değil, büyük malzemeler giymek ve sabit tip boşaltma cihazları kullanımı olmalıdır. Mümkün olduğunca düşük hız kullandı. Depolama esnasında ürün koyulmayacak, katlanmayacak, çeyrek tabanca, konveyör silindiri çapı ve konveyör bandı bezi, transmisyon tamburu, tambura uyumu ve silindir oluk açısı gereksinimleri esas alınarak yerleştirilecektir. Konveyörün tasarım gereksinimleri, Makul seçim. Kullanımdaki servis ömrünü uzatabilir. Bir dizi bantlı konveyör bandını sırayla monte ederken, kontrol odasından belirli bir sırayla başlamak ve durdurmak için kilitlenebilen başlangıç cihazı kullanılmalıdır.

Aynı zamanda büyüyen sanayi ölçeğinde Çin'in kauçuk konveyör bant, pazar rekabeti de artıyor gibi özellikle İngiliz Fenner, Alman Phoenix gibi tanınmış yabancı kauçuk konveyör bant şirketleri, artan pazara girmek için Rekabete katılmak, sektörün fiyatları dökmek, Karlardaki genel düşüş daha da sert. Bu, hızla büyüyen bu çevremizdeki temel yetkinliklerini aramamızı gerektiriyor. Uluslararası pazarın etkisiyle başa çıkmak. Çin'de kauçuk konveyör bantları için yeni bir pazar yaratmak. Yeni fırsatlar ve zorluklar yenilenen görünüm ve pazar rekabet gücüyle karşılanacaktır. Yüksek kaliteli kauçuk konveyör bant, konveyör ürünleri Kauçuk konveyör bant üretimi satın hoşgeldiniz.

Kauçuk konveyör bantlarının kullanımı endüstriyel otomasyon ve sürekli mekanik üretim biçimindedir. Sürekli artan şiddetli piyasa mücadelesine başlamak için kauçuk konveyör bandının teknik seviyeyi sürekli iyileştirmesi ve ürün kalitesini iyileştirmek için zamanlara karşılık gelen çözümleri üretmek için yönetim politikasını ve stratejisini aktif olarak değiştirmesi gerekiyor Pazar hattı. İkincisi, kauçuk konveyör bandının geliştirilmesi, enerji tasarrufu, emniyet ve çevre koruma tasarım konseptini unutamaz.